NEDEN PEDBEG?

Müşteri Hizmetleri

+90 312 434 12 32 pbx

Neden Pedbeg? 


Kalite Yönetim Sistemimiz, uluslararası standartlarla uyumludur. Sıkı bir disiplin, proaktif tutum ve gerçeklere dayanan açık iletişimle, kalite etkinliklerimizin organizasyonumuz genelinde kusursuz yürütülmesini amaçlarız.


Gerçeklere ve sonuçlara odaklanıp, yaptığımız her işte amaç olarak minimum hata maksimum fayda ilkesini benimseriz.

Yüksek kalite standartlarının elde edilebilmesi için yeterli kaynak, donanım, süreç ve sistemleri sağlarız.

Sunduğumuz kalite standartlarının sürekli iyileştirilmesi için rekabet eder ve fırsat ararız.

İnsanları dinleyerek, hem kalite performansımızı hem de onların memnuniyetini ölçeriz. Eksiklikleri ve hataları analiz ederek, düzeltme ve iyileştirme için anında bir eylem planı uygulamaya alırız. 

Kişilerin, ihtiyaçlarını karşılayan, daha çok arzu ettikleri, kullanışlı, estetik, güvenli ve daha çok insanın işine yarayacak ürünler sağlamak için sürekli yeni projeler geliştiririz.

Bizi henüz tanımayan kişilerin güvenini, onları ciddiyetle dinleyerek, beklentilerini anlamaya çalışarak ve ihtiyaçları ile tercihlerini sürekli karşılayacak yöntemler geliştirerek, kazanmayı amaçlarız.

Bizi tercih edenler, ilgi odağımızın merkezindedir. Güven duydukları marka olan ‘’pedpeq’’i onların güvenlerini asla sarsmayacak konuma getirmek; davranış, inanç ve eylemlerine olan samimi duygularını fark etmek ve bu bağlamda kendimizi geliştirmek için var gücümüzle çalışırız.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.